Anonymous

@Knez hvala ti mislim da sam skuzio problem.
Stvar je u tome da su srbi morali bjezati od turaka i to naj vise u hrvatsku…
Hrvatska se vama tako jako svidala da se niste mogli vratiti odakle ste dosli kad su se turci makli…
Hrvati su vam omogucili izbjeglicki prostor ali u mojim ocima vi nemozete taj prostor vidjeti kao “novu” srbiju zato sto je ta zemlja vec pripadala jednome narodu – mome narodu.
Ja bi dopustijo cijeloj siriji da dode u njemacku pod uvjetom da se vratu doma kad se smiri sirija.
A ne da potjeraju njemce i stvoru novu siriju ili njemacki pasaluk lol
Da ste se vi vratili doma kosovo i vardar bi danas pripadali srbiji. Ovako vam nista ne pripada sto posto.

A neke stvari nisam razumijo zbog cirilice.

Srbi bi izbrisali hrvatski entitet i stvorili ogromnu srbiju da se hrvati nisu ustali (hehe). 
Moj otac je sluzio u JNA i nije ni slucajno smijo spomenuti da je hrvat jer bi ubili boga u njemu. Nakon sto je postao oficir je izasa iz JNA zato sto je morao objaviti da pripada komunizmu, izvukao se i reka da namjerava se priseliti u njemacku i tako je i doslo. I tako je bilo u cijeloj hrvatskoj (100% u dalmaciji) da su se svi morali nazivati jugoslovenima da im srpski komunisti ne udu u kucu i polomu sve kosti.

I srbi nisu zaustavili turce…
Da ih poljaci nisu zgazili u austriji, turci bi zapalili cijeli bec i dobivali jos vise teritorija i mogucnosti.