Anonymous
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:
Just got Dota 2 beta key ;D

Did anyone here got invited to Dota 2 we could form a SSS (Super Slavic Squad) and dominate the Anglo-Germanic beetches.

Dota 2 failed… They keep to strictly to the dota model instead of implementing HoN features.

HoN failed, thats why they started implimenting the LoL model. I had HoN when it was b2p and then it sucked…
While Dota 2 has the Valve seal of aproval, GABE NEWELL FTW

2,4 Gigs left :D

Razumeces o cemu pricam. Nazalost Valve previse slusa retardirane Dota igrace. Ja sam igrao Dotu, Dota 2 i HoN mogu ti reci da je HoN skroz druga igra.

Igrao sam sve od Dote, Hona i LoLa. I moram reći da je HoN jedan ogromni nockoff Dote, ako je išta bilo unaprijeđivano igdje to je bilo u LoLu koji su dodali summoner spellove i svoje heroje koji su oni osmislili. Dok će HoN ili se smanjiti ili propasti zato što je jednostavno kopija orginalne Dote (čak su i artstyle pokupili) i nije baš tako razvijena naprema LoL koji je svjetlsnim godinama naprijedniji i posebniji i od Dote 2 (i spiskao sam negdje oko 100 Eura preko dvije godine u LoLu). Ali ako ću igrati ijednu MOBA igru bit će nastavak one koja je zapoćela ovo ludilo koje mi je pojelo tolko novca i vremena ;D

1.9 gigs left, the shity servers are killing me :/

Yogscast – ♪ DOTA 2 Beta Key Fan Song and Animation – Area 11