Anonymous

@slavserbia ja ništa nisam mešao, ali u engleskom se jasno razlikuje srpska nacionalnost od srpskog državljanstva (Serb/Serbian). Tesla je bio Srbin i to niko, nikad ne može da porekne. Hrvatske vlasti ga slave, jer je bio sa njihovih prostora (ne treba mešati politiku u to) i to treba da bude pohvalno, a ne da se dočekuje na nož. To, čime su se Nikolini roditelji bavili i kakvi su bili nema nikakve veze sa temom. Srbija je i sada jedna mala i slaba zemlja. Tesla i njegova dela su bila, jesu i biće iznad bilo koje nacije, njegova dela su dela čovečanstva, ne bilo koje nacije. Napisao sam da se “vrti” u grobu zato što uvek nailazim na iste rasprave na internetu među Srbima i Hrvatima, iako oba naroda u suštini tvrde jednu, istu stvar, da se Tesla, Srbin, rodio u Hrvatskoj (Kraljevina Hrvatska u okviru Austrougarske). Verujem da nikog nisi hteo da uvrediš, to nije bila ni moja namera. Svima je jasna istina o Tesli, nema potrebe za nekim otkrivanjem iste. We use English here because admins insist on it. Many people who visit this forum don’t speak any Slavic language and admins want to make all of this globally available .

Slavorum

10 User(s) Online Join Server
  • SinisterWidow
  • Das Rheinenfuchs
  • Lyutenitsa™
  • redrockin
  • m1tric
  • Nefario