Anonymous
Quote:
First quoted sentence is purely political . So you post political topics.
Natalia is Russian as she was born Russian, that what you call "anschluss" is political propaganda, as Crimea was always Russian (territorially, culturally, demographically, politically, military) so they just corrected sh!t from soviet times.
BTW, Easter eggs are supposed to be painted red, not yellow-blue like in Croatia:
image

Šta je sad tebi? Pa prijo jel ti čitaš uopće. Ostavi se hrvatskih jaja ima njih ko piturat u crveno, nađeš mi neku sliku sa interneta koja SIMBOLIČNO prikazuje kako pušimo kokoši nesilice zbog Unije. I šta si time tija reć?
Ja cilo vrime Radiegostu pokušavan objasnit da ovo nema veze s politikom, cila ova tema, ti sad pametan šta si naša rečenicu di se politika spominje. Šta me briga ko je Natalija? On je mene pita kako ja znam šta je po etnicitetu. Ja san mu lipo reka da me nije briga, samo ako je Ukrajinka to lipo govori o njoj. Šta se tiče Krima, to je moje mišljenje, ti se možeš slagat s njim ili ne. Eto sad za dišpet nije ruski nego Tatarski, i šta sad, ko je dobija. Kako god okreneš sad je ruski. I ako imaš šta kometirat normalno komentiraj, nemoj mi odi politiku uvodit u temu. Šta san ja kriv šta masu ljudi odi odma vidi neku skrivenu politiku ili poruku i šta ja znam, koga on podržava i ostale pizd…. Aj sad bok iden ća pit i zajebavat se, Uskrs i nemojte me zamarat pizdarijama. Ugodna večer!