• This topic has 13 voices and 19 replies.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author

Anonymous

Hi, I'm a 21 yrs old girl and currently I live in Denmark. For about 20 years I thought I'm a 100% Pole, but recently I found out some of my family members were Ukrainian and/or Russian. That inspired me to look for my real herritage. There is one thing I'm 100% sure about – I'm Slavic.
    I like to learn new languages, I know of course Polish and English, but also French, Danish and some German. I can read and understand some Russian ;) I'm interested in arts and design.

Slava!

Anonymous

Welcome aboard Zmora :) hope you stay around

Anonymous

Cześć :D

Anonymous

Serbus, welcome :)

Anonymous

Welcome! Judging from your photo, you don't look anything like a zmora to me. ;)

Anonymous

Pozdrav.

Anonymous

Welcome.

Anonymous

Welcome :)

Anonymous

Hi! I feel that you're somewhat Russian, I can't explain it though. :D

Anonymous

Pozdrawiam koleżankę! Czyżbyście z rodziną wyjechali do Danii na wypadek gdyby ryże "niegasnące słońce Peru" chcialo nas wpedzic w wojne z Rosja w imie braterstwa z nienawidzącymi nas Ukraińcami? ;)
    ps. Ja sam nosze Ukraińskie nazwisko.

Anonymous

…japier..

Tak Zmoro, wiele tu polityki, wiele tu niezgodności i wiele farmazonów o tym, jak nas Ukraińcy chcą pozabijać, a Rosjanie są wybawicielami świata.

Od dawna jesteś w Danii? Jeśli masz jakieś wskazówki, może będziemy w stanie pomóc rozszyfrować zagadkę, choć Internet nie jest zbyt pomocny w tej kwestii. :p

Anonymous

Thank you so much for all the nice words :)

Wyjechalam do Danii niedawno, w zeszlym roku. Wyjechalam do pracy sezonowej i juz tutaj zostalam, zamierzam tu studiowac i byc moze zaraz potem wroce do Polski. W Danii jestem sama, moja najblizsza rodzina zostala w Polsce.
    Na tematy polityczne nie bede sie wypowiadac, coby nie siac zametu :)
    Moj ojciec jest z pochodzenia Ukraincem urodzonym w Polsce. Na temat mojej matki nie wiem zbyt wiele i nawet nie mam kogo zapytac. Wiem tylko, ze babcia jest 100% Polka a dziadek urodzil sie gdzies we wschodniej Polsce.

ps. Przepraszam, ale nie mam tutaj polskich znakow.

Anonymous

A, myślałem, że od urodzenia tam jesteś. :p Był kiedyś pewien Duńczyk, który stwierdził, że jego ojczyzna jest więzieniem.

Anonymous

Nieee, na szczescie nie :)

Anonymous

Hi Slavic sister, welcome to Slavorum  :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Slavorum

4 User(s) Online Join Server
  • jorgos
  • kony97
  • Tujev
  • Fia