Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Author

Saša Tamara Dobričić

Matija Pinko mozda nije odraslo al je zato istinito

Marko Djukic

Cuti ustaso cuti ne javljaj se…

Toni Antonio Jularic

Sramoto jedna! Pa kako te nije stid? Zbog takvih kao sto si ti jadnice mrznja nikad nece stat… Nesto pametnije od tako malog mozga nije za ocekivat 😉

Toni Antonio Jularic

Marko Djukic

Cuti ustaso ne javljaj se… je znas sta je sramota, to sto ubijete Savu Sumanovic macolom u Jasenovcu a onda ga prisvajate kao svog modernog slikara e to je sramota ustaso!!!

Don Trico

Haaalo Vlah. Smiri se

Marko Djukic

Aloooo konjusarcino ustaska idi pasi travu!!

Don Trico

Why Serbs always spamming posts about Croats,saying they are not Slavs,and the funny thing is that Serbs are mostly Vlah (except Vojvodina) haha

Ivan Pantic

For one reason and that reason is nazi menatlity of people from Croatia, Serbs not love fascist and Nazist!!!

Ivan Pantic

Rusian people and Serbian people is go in war against nacist, but Croatian people not, Croatian people is have nazi state in world war two and much, much Serbs have bad memory from that time…

Don Trico

What it has to do with etnicity of Croats?

Ivan Pantic

And for one more reason, my dear friend, Croatia like state not exist in time Serbian kingdom state, only what exist is Dubrovnik and Croatian people is convertit bolivers, Croatian people is baptist in Chaltolic belief to power! Serbs and Croats that is one people, like is Slavic culture have one tradition for all Slavic state and for all Slavic people!!!

Don Trico

Hrvat sam. Samo sam htio vidjeti kako ćeš objašnjavati strancima. Hah
    Svejedno,jesmo ista govna,tu si u pravu. 😀

Ivan Pantic

Cudo je ta vera, vidis sta to pravi i koliko deli narode bespotrebno, a ja mislim da je to neko sve uradio i upodobio samo iz jednog razloga, kako bi imao sto veci monopol nad ljudima, sudbinama i kako bi novce uzimao, ako su nam svima kao Slovenima bili isti bogovi, nije li onda veci greh sto nas je neko na silu terao da poverujemo u nesto novo, od one njihove price kako nismo dobri, jer smo pagani, ja mislim da su nad mnogim narodima sveta pocinjeni veliki zlocini, a u ime ciscenja od paganstva, u ime nekog drugog boga itd!!!

Ivan Pantic

Ali posto su Englezima dozvolili da vrate Druidizam i posto je to prva priznata paganska religija, red je da i Slovenski narodi traze da se vrati vrhovni bog Slovenskog hrama, a to je bog Vid, ili Svetovid, bog oko, ili onaj koji se nalazi svuda i vidi sve, svi ostali su polubogovi, moje ime potice od Boga Vana, a isto ime Svedjanji imaju i danas, a veoma se dobro zna da su Slovenska i skandinavska plemena nekada zivela jedna uz druge, a mnogi nase poreklo, ili poreklo svih Slovena vezuju za legendarnu Hiperboreju, tacnije najveci naucnici koji se bave je li tim istrazivanjima tvrde da su upravo Srbi Hiperborejci i oni, kod kojih je takav karakter najizrazeniji, dok sve ostale, a narode bele puti stavljaju na mesto Atlantide dakle, tvrde da su poreklom Atlantidjani! Verovanje u krv i zemlju je kod Slovenskih naroda bilo veoma malo zastupljeno, a iz razloga, jer su imali potpuno druge obicaje, bogove, drugacije su se hranili itd, verovanje u krv i zemlju je srz nacistickog verovanja i doslo je kao posledica odvajanja Slovenskih naroda od njihovih iskonskih bozanstava! Da smo ostali Sloveni danas bi imali najprostraniju drzavu na svetu uredjenu na jedan nacin koji je po svim aspektima daleko bolji od bilo koje crkve i bilo kog verovanja, a koje je danas zastupljeno u svetu, Slovenska doktrina i filozofija je daleko humanija i bolja od svih klerikalnih filozofija sveta!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)

You must be logged in to reply to this topic.